Çağrı Merkezi: 0232 336 73 70 - Whatsapp: 0553 218 23 41

XML Bayiliği

 

Lukas Giyim XML Bayiliği 

 

 

 

XML KATEGORİLERİMİZ ;

- Kadın & Erkek Giyim ve Ayakkabı

 

Genel Şartlar:

Bayilik tamamen ücretsiz herhangi bir hizmet bedeli vs... talep edilmez.

LukasGiyim olarak tedariğini sağladığımız ürünleri indirimli alabilir, tüm pazaryerlerinde (N11,Gittigidiyor,Hepsiburada,Trendyol,Epttavm ve diğerleri) veya kendi E-ticaret sitenizde satışını sağlayabilirsiniz.Fiyatlar kdv dahil firmanızın alış fiyatıdır.Sizler istediğiniz bedeli üzerine ekleyerek satış yapabilirsiniz.Farklı kategoriler ve yeni ürünler sürekli olarak sistemimize eklenmektedir.

 

LukasGiyim bayilik olarak herhangi bir ücret talep etmemektedir. Bayi olabilmek için üye kayıt formumuzu doldurup bayi olmak istediğinizi bildirmeniz yeterlidir. Bayiliğiniz onaylandıktan sonra kullanıcı adı ve parolanız ile giriş yaptığınızda indirimli fiyatlarımızı görebilirsiniz.

 

Bayilik sistemimiz, sadece aktif satış yapan firmalar ve e- ticaret sitelerine hizmet sunmaktadır.Üyelik formunu doldurduktan sonra firmanıza ait vergi levhanızı göndermeniz gerekmektedir.

 

XML DESTEK

LukasGiyim ürünlerini XML veya Excel yolu ile sitenize aktarabilirsiniz.

 

Teslimat Hakkında

Siparişleriniz kredi kartı veya havale ile ödemesi yapıldıktan sonra 2-3 gün içerisinde kargoya verilmektedir. Vermiş olduğunuz tüm siparişler sizin adınıza bildirmiş olduğunuz adrese gönderilmektedir.

 

Kargolama Ücret ve Bilgilendirme

Siparişlerinizi isterseniz e- ticaret pazaryerlerinden aldığınız kargo kodlarıyla tüm kargo şirketlerinden (Sürat , Yurtiçi, Mng, Aras, Ptt gibi) veya lukasgiyim.com kendi kargosuyla Yurtiçi Kargo gönderim yapabilirsiniz.

Fatura

Oluşturduğunuz siparişlerin faturaları aynı gün kesilerek tarafınıza yollanacaktır. (E-fatura Olduğundan Direkt Mailinize Gönderilir.)

 

Destek:

 

   XML WhatsApp Destek: 0553 218 23 41

  E-mail: info@lukasgiyim.com

Danışmak istediğiniz tüm konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.