Çağrı Merkezi: 0232 336 73 70 - Whatsapp: 0553 218 23 41

Sık Sorulan Sorular

   Siparişlerinizin gönderimi YURTİÇİ KARGO ile sağlanmaktadır. ( Bayilerimiz için tüm Kargo Firmaları Mevcuttur. )

 

Siparişlerinizin teslimatı siparişinizin tarihinden itibaren 2-4 iş günü içerisinde gerçekleşir. İndirim ve kampanya dönemlerinde siparişlerinizin teslimatı 2-7 iş günü içerisinde yapılır.

Lukas Giyim Sabit Kargo Ücreti 11.90TL Olarak Uygulanmaktadır. 100TL üzeri ÜCRETSİZ KARGO olarak işleme alınmaktadır.

www.lukasgiyim.com olarak, kullanıcılarımızın bilgilerinin gizliliği ve güvenliği bizim için ilk sırada geliyor. Web sitemizden yapacağınız alışverişleri gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız bilgiler tamamen gizli tutulacak, siparişleriniz ise tamamen nötr paketler içerisinde size teslim edilecektir.

Sepet ve adres adımından ilerleyip ödeme ekranına geliniz. Ödeme ekranında “Kapıda Nakit Ödeme” seçeneğine tıklayınız. Kapıda nakit ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra sisteme kayıtlı cep numanızdan aranılarak sizden onay alınacaktır. Onay alınmaması halinde siparişiniz işleme alınmayacaktır. 

Evet, Kapıda Nakit ve Kredi Kartı ile Ödeme Mevcuttur.

 

İade yapılacak ürün tarafımıza ulaştığı gibi siparişinizin KDV’si düşülerek iadesi yapılacaktır.

 

Lukasgiyim.com sitesi üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.

 

Yurt dışına veya KKTC'ye sipariş gönderimi yapılmaktadır.

 

Kapıda ödeme hizmet bedeli 4,90 TL’dir. Siparişlerinize ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır.

İade adresimiz: BOSTANLI YURTİÇİ KARGO - (2034 Sokak No:24/B Bergama Evleri Atakent-Karşıyaka)

ALICI ADI: LUKAS GİYİM / MERT CAN GÜRBÜZ

Anlaşma kodumuz: 437795709

Bu bilgiler dışında gönderilen kargolardaki doğabilecek her türlü sorunda  kesinlikle bütün mesuliyet sizlere aittir. Firmamız doğabilecek sorunlardan sorumlu değildir.

Ürün görselleri kendi ekibimiz tarafından çekilmektedir. Ürünler görseldekiyle birebir aynıdır. Hiçbir renk veya model farkı olmaz.

Lukas Grup olarak yaklaşık 5 yıldır E-ticaret hizmeti vermekteyiz. Tüm siparişlerimiz resmi fatura kesilerek gönderilmektedir. Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Tüketici Hakları çerçevesindeki tüm haklara sahipsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız ekibimiz size her konuda yardımcı olacaktır. Aksi olursa dahi yasal yollar size her zaman açıktır.